Contact DNC

Het bestuur van de Nederlandse Club
Paul van Cuijk Voorzitter voorzitter@nedazur.org 04 94 47 62 85
Petra Zeeuw Secretaris secretariaat@nedazur.org 06 03 83 29 94
Peter Romeijn Penningmeester penningmeester@nedazur.org 04 93 47 78 60
Cor Glorie Magazine clubblad@nedazur.org 04 94 04 88 45
Philip van Nieuwenhuizen Communicatie website@nedazur.org 06 21 85 97 32
Pieter de Mik Algemene zaken algemenezaken@nedazur.org 04 83 19 01 85
Secretariaat
Petra Zeeuw   secretariaat@nedazur.org  
Redactie Holland Côte d’Azur Magazine
Cor Glorie 391 Chemin de Salgues
83510 Saint Antonin du Var
clubblad@nedazur.org 04 94 04 88 45
Penningmeester
Peter Romeijn penningmeester@nedazur.org 04 93 47 78 60
Nederlands rekeningnr.: ING T.n.v. De Nederlandse Club IBAN NL45 ING B000 8072229, BIC:INGBNL2A
Frans rekeningnr.: CA  T.n.v. De Nederlandse Club

IBAN FR76 1910 6006 1600 9705 5201 487

Evenementen
Evenementen   evenementen@nedazur.org  
Website Redactie & webmaster
Philip van Nieuwenhuizen Redactie website@nedazur.org  
Michael Godijn Webmaster webmaster@nedazur.org  
Ledenadministratie en sponsoradministratie
Peter Romeijn   secretariaat@nedazur.org  
JOP
JOP Bestuur Algemeen info@jopnl.com  
Rob Brink Voorzitter rob@jopnl.com +33(0)6 25 28 58 98
Davina Glorie-Roijen davina@jopnl.com +33(0)6 52 42 41 78
Willem-Hein Couwenberg willem@jopnl.com +31(0)6 52 10 37 19
Jens Panneman jens@jopnl.com

+33(0)7 83 00 58 84